PLEN

ANIMACJA NA WESELU

  • animacja dzieci na weselu
  • anioły na szczudłach
  • karykaturzysta na weselu
  • karykatury ślubne
  • pokaz iluzjonistyczny
  • pokaz wielkich baniek
  • makijaż ślubny

 

ANIMACJA

Animacje proponujemy szczególnie na weselach, chrzcinach, komuniach, balach. Każdy rodzic, który choć raz próbował dobrze bawić się na tego rodzaju imprezie jednocześnie pilnując rozbrykanego malca, którego rozsadza nadmiar energii bądź przytłacza nuda, wie że jest to bardzo męcząca i nie należaca do udanych impreza. Dlatego warto zatroszczyć się o najmłodszych imprezowiczów i zorganizować im czas tak , by zarówno oni jak i ich rodzice mogli świetnie się bawić. Proponujemy szalone konkursy, gry na świeżym powietrzu (jeśli dopisze pogoda), zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, malowanie buziek, skręcanie baloników, pokaz wielkich baniek mydlanych, tańce i hulanki,miasteczko cyrkowe, zabawy plastyczne- malowanie kubeczków, witrażyków, koszulek Idealnej Żony i Idealnego Męża, wielkiej laurki. Po tak intensywnie spędzonych godzinach dzieci będą spały jak susły. Animację zaczynamy zwykle po pierwszym ciepłym daniu i bawimy się do północy lub dłużej. Istnieje możliwość położenia dzieci spać przez animatorkę

ANIOŁY NA SZCZUDŁACH

Niebiańsko ubrane aniołki zapewnią piękną oprawę artystyczną. Animatorzy- anioły mogą sypać płatki kwiatów, puszczać wielkie bańki mydlane, wystrzelić konfetti i oczywiście pozować do zdjęć.

KARYKATURY

Wykonujemy również zabawne karykatury podczas wesela (czas pracy max 8h- ok 50sztuk), które będą wspaniałym prezentem i pamiątką dla gości. Karykatury cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a kolejka do naszych karykaturzystów nigdy nie maleje. 
Można także zamówić karykatury ślubne jako prezent dla Młodej Pary lub dla rodziców.

POKAZ ILUZJONISTYCZNY

Odrobina magii z pewnością rozbawi i oczaruje gości. Program ustalamy indywidualnie, z pewnością nie zabraknie znikania i pojawiania przedmiotów, czytania w myślach, tricków karcianych, płonących róż i innych niespodzianek.

MAKIJAŻ ŚLUBNY
Oferujemy makijaż ślubny i próbny z dojazdem do klientki. Makijaże wykonujemy starannie i z fantazją artysty.
W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs, dzięki którym oko wygląda zalotnie, a zarazem naturalnie.
Pracuję na profesjonalnych, trwałych kosmetykach firm Kryolan, Bourjois, Max Factor, BeneFit, Revlon , PUPA. Polecam również korektę Pana Młodego oraz makijaż w promocyjnej cenie dla osób towarzyszących - mama Panny Młodej, druhna.


animator na wesele dla dziec podkarpackie

animator na wesele dla dziecka podkarpackie

szczudlarze świętokrzyskie

Fotografia biznesowa Warszawa