PLEN

BODYPAINTING, CHARAKTERYZACJA, WIZAŻ

 

BODYPAINTING

Proponujemy Państwu różne formy wykorzystania sztuki malowania na ciele – Warsztaty podczas których uczestnicy będą mogli spróbować o własnych siłach stworzyć arcydzieło na plecach lub innej części ciała współuczestników. Spotkania organizujemy w niewielkich grupach 2-8 osobowych, zapewniamy profesjonalną sesję zdjęciową zarówno w trakcie jak i po ukończeniu pracy.

 

HOSTESSY W BODYPAINTINGU

Doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju eventy, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe. Modelki mogą być pomalowane od stóp do głów włącznie z włosami we wskazany przez Państwa motyw, którym może być na przykład logo firmy, piękny obraz, namalowana koronkowa bielizna czy strój sportowy – wszystko zależy od Waszych potrzeb i wyobraźni. Zdjęcia z pomalowanymi hostessami będą miłą pamiątką dla Waszych klientów oraz gości.

 

TATUAŻE ZMYWALNE

Wspaniała atrakcja na imprezy zarówno dla dzieci,młodzieży i dorosłych. Tatuże wykonywane są bardzo szybko i estetycznie. Malujemy henną 2-3 dniową lub gumami kolorującymi do tatuaży 2 tygodniowych- są wodoodporne, w pięknych kolorach, można je również posypać brokatem.Produkty te są całkowicie bezpieczne i nieuczulające.

 

CHARAKTERYZACJA I EFEKTY SPECJALNE

Dobrze wyćwiczone oko i wprawna ręka pozwala naszym artystom szybko wyczarować dowolną charakteryzację. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych do zrobienia. Sprawdź jak bardzo możesz się zmienić bez użycia skalpela, technik komputerowych i magii. Wykonujemy postarzanie i odmładzanie, rany: cięte, szarpane, kłute, blizny; charakteryzacje na znane postaci, zmianę płci, fantastyczne stwory, zwierzęta. Charakteryzacja urozmaici i wzbogaci scenariusz każdej imprezy, goście będą mogli puścić wodze fantazji i zmienić się nie do poznania. W ramach charakteryzacji wykonujemy również makijaże fantazyjne z elementami bodypaintingu oraz kilkudniowe tatuaże – idealne na imprezy klubowe.

MAKIJAŻE

 Oferujemy także makijaże okolicznościowe, fotograficzne, ślubne, telewizyjne. Makijaże wykonujemy starannie i z fantazją artysty. W cenę usługi wliczone są kępki rzęs, dzięki którym oko wygląda zalotnie, a zarazem naturalnie.

Pracujemy na profesjonalnych, trwałych kosmetykach firm Kryolan, Bourjois, Max Factor, BeneFit, Revlon, PUPA. 

 

 

Fotografia biznesowa Warszawa