PLEN

IMPREZY URODZINOWE

 

Urodziny to najbardziej wyjątkowy dzień w roku dla każdego dziecka, dlatego dobry rodzic dołoży wszelkich strań aby uśmiech nie znikał z jego twarzy. Gdy brakuje pomysłów na zorganizowanie wspaniałej zabawy dla rozbrykanej gromadki z pomocą przyjdą animatorzy w strojach prosto z ulubionej bajki. Z nami dzieciom nie grozi nuda - konkursy zręcznościowe i zagadkowe, gdy zespołowe, zawody sportowe, integracyjne zabawy z chustą animacyjną, tęczowe tunele, warsztaty artystyczne, malowanie buziek, malowanie włosów, skręcanie zwierzątek z baloników, pokazy wielkich baniek mydlanych - te i wiele innych atrakcji sprawią, że dzieci z pewności na długo zapamiętają ten dzień. Wesoło spędzony czas i wspólne odkrywanie swoich możliwośći to najlepszy prezent jaki możecie sprawić swoim pociechom.

 

URODZINY TEMATYCZNE 


PIRACKIE
Wybierzemy się w niezwykłą, pełną przygód i niespodzianek podróż. Mali piraci będą szukać ukrytych kawałków drewnianej mapy. Gdy złożą ją w całość i wykonają wszystkie zadania, odnajdą skrzynię pełną złotych czekoladowych monet. Arr!

CYRKOWE
To wyzwanie dla młodych akrobatów z niespożytą energią! Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w chodzeniu po linie (slackline), chodzeniu na szczudłach, żonglowaniu kolorowymi piłeczkami i chustkami, rozkręcaniu wirujących talerzyków, tańcu z hula hop oraz magiczną różdżką levistick. Na zakończenie zaprezentujemy uroczyście nowo zdobyte umiejętności.

BAŚNIE Z TYSIĄCA I JEDNEJ NOCY
Alladyn i piękna Jasmina przeniosą dzieci do krainy magii i czarów. Obejrzycie pokaz iluzji i slideshow- połykanie ognia, szkła, znikające chusteczki- wszystko oczywiście za sprawą magii.
Następnie nauczymy się sztuki batikowania tkanin, podstaw tańca brzucha lub zdobienia ciała henną. Naszą przygodę zakończymy parzeniem aromatycznej herbaty i przygotowaniem słodkiej orientalnej przekąski.

ŚLADAMI PICASSA
Mali wielcy artyści będą mogli odkrywać lub doskonalić możliwości jakie
otwiera przed nami sztuka. Poszukamy inspiracji w naturze, w sztuce współczesnej i renesansowej, a następnie pomalujemy własnoręcznie kubeczki farbkami do ceramiki. Wykonamy witrażyki na okno i prawdziwą rzeźbę w glinie. Na koniec przewidujemy wernisaż dla rodziców.

Fotografia biznesowa Warszawa