PLEN

Referencje

Zaufali nam:

 Leroy Merlin
 BGŻ
 PZU
 BNP
 Credit Agricole
 NBP
 Atrium Felicity
 Galeria Echo
 Galeria Amber
 Mercedes Benz
 Skoda 
 Advertica
 Urzad Miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim
 Urząd Miejski w Ostrowie Lubelskim
 Urząd Miejski w Lublinie
 Nałęczowski Ośrodek Kultury
 Dom Kultury w Koninie
 Club Panorama
 Klubokawiarnia 
 Foksal XVIII
 Explosion 
 Folwark Walencja
 Dwór Lwowski
 Restauracja Myśliwska 
 Restauracja Nadwiślańska 
 Restauracja Magia 
 Bobrowy Dwór 
 Calvados Club
 Bracia Mazur 
 Karczma Zbójnicka 
 Górnik Łęczna
 Karczma Pasadena
 Zajazd Gościnny
 Hotel Pikul
 Dwór Choiny
 Żłobek nr 2 w Lublinie
 Przedszkole w Lublinie ul Pogodna
 Żłobek Lokomotywa w Krakowie
 SP Próchnik
 Przedszkole nr 7 w Sochaczewie
Color Park w Lublinie
Bank Santander

 

 

Współpraca

Stale współpracujemy z:

 MR Group
 Krakowski Impresariat Artystyczny Rondo
 Biuro Obsługi Imprez Integra
 Skrzat Urodziny z Pomysłem
 Art Eventy
 Fabryka Ślubu
 Weselny Styl
 Event Studio
 Scena 77
 koka models
 
 
 

"Bardzo serdecznie polecam , współprace z Panią Kamilą. Przesympatyczna osoba, ma świetny kontakt z dziećmi, podczas organizacji wszelkiego typu imprez dla dzieci w naszym hotelu korzystamy z jej usług. mogę naprawdę polecić współprace. Bardzo ciekawe programy atrakcji."

Wystawiona 30-01-2014  przez Pani Emilia Kowalska Bidzińska

 

"Widząc karykaturę Młody nie mógł opanować śmiechu, a Młoda popłakała się ze wzruszenia, oboje zgodnie stwierdzili, że obraz zawiśnie na honorowym miejscu - to chyba najlepiej oddaje poziom prac Pani Kamili:) Do tego dodam, że praca była zamawiana w ostatnim możliwym momencie, Pani Kamila poszła na ustępstwa i zgodziła się odłożyć inne obowiązki, żeby zrealizować zamówienie na czas. Wysoka jakość, dobra cena i świetny kontakt - zdecydowanie polecam. Jeżeli chodzi o rodzaj prezentu - karykatura to dobry prezent dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Stwierdziliśmy, że chcemy Młodym dać coś w stylu znanego z domów dziadków monidła, czyli prezent, który zostanie im na lata. I mamy nadzieję, że za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat Młodzi będą mogli na nią popatrzeć, uśmiechnąć się i przypomnieć o tych, od których dostali swoje prześmiewcze podobizny"

Wystawiona 21-09-2012 przez Pan Paweł Erkus

"Zamówiliśmy karykatury ślubne 2 sztuki 4 dni przed weselem, na którym chcieliśmy wręczyć je Rodzicom na prezent ! Byliśmy bardzo zadowoleni dzięki, mimo tak póxnego złożenia zamówienia Pani narysowała super karykatury i odebraliśmy je dwa dni przed weselem. Polecam Wszystkim!"

Wystawiona 16-09-2012 przez Pani Marlena Woś 

 

"W pełni profesjonalni animatorzy. Polecam wszystkim. Wreszcie ktoś wymyślił co zrobić z dzieciakami na weselu."
Wystawiona przez Martyna Suseł, 18 marca 2013


"Krakowski Impresariat Artystyczny Rondo rekomenduje panią Kamę Glinkę i jej animatorów. Współpracujemy od kilku sezonów przy organizacji imprez i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni a zwłaszcza z nieustającej eksplozji kreatywności, rozwoju, twórczego podejścia do klienta a także sumiennej i rzetelnej pracy pani Kamili i jej zespołu. Barbara Kobiela z Krakowskiego Impresariatu Artystycznego Rondo"

Wystawiona 27-01-2014 przez Barbara Kobiela 

 

"Współpracujemy z ekipą Kamili kolejny raz, w przygotowaniu jeszcze następne projekty. Polecam...dzieci zadowolone,spore zainteresowanie, profesjonalne podejście, solidny podwykonawca, polecam :)"

Wystawiona 27-01-2014  przez Andrzej


"Bank BGŻ od dłuższego czasu współpracuje z firmą p. Kamili. Znalazłam reklamę na internecie i powiem szczerze lepiej nie mogliśmy trafić - zawsze profesjonalne podejście do wykonywanej pracy: punktualne, kolorowo ubrane co oczywiście działa na dzieciaków, malują buźki godzinami, bańki i baloniki są niesamowitym dodatkiem uatrakcyjniającym każdą imprezę plenerową czy urodziny Oddziału z ich uczestnictwem. Gorąco polecam!"

Wystawiona 23-08-2011 przez Beata 

 

"Firma Arteventy wpsółpracuje z Panią Kamilą Glinka i jest bardzo zadowolona ze współpracy."

Wystawiona 23-08-2011  przez Piotr Pertek


"Dzień dobry. "DOMIX" sp. z o.o. w Lublinie zorganizowała imprezę dla dzieci, którą poprowadziła Pani Kamila Glinka. Były konkursy, gry, zabawy, pokaz baniek mydlanych, a przy tym malowanie buziek dzieciom. Były zachwycone!!! Pani Kamila i trzy inne Panie prezentowały się świetnie - ubrane były w kolorowe hawajskie stroje, co bardzo podobało się dzieciom. Polecam wszystkim organizującym dla dzieci imprezy firmę PUSZYSTA GŁOWA - dzieciaki, jak rózwnież rodzicę będą bardzo zadowoleni. Buźki malowane są profesjonalnie, a nie w jakieś bohomazy, farby nie rozmazują się i nie uczulają. Szczerze polecam Firmę Pani Kamili. Pozdrawiam wszystkich, Ewa F."

Wystawiona 23-08-2011 przez Ewa Furmanek

 

Fotografia biznesowa Warszawa