PLEN

IMPREZY TEMATYCZNE DLA DZIECI I DLA DOROSŁYCH

 • Halloween

 • Bodypainting Night

 • Alicja w Krainie Czarów

 • Na Wyspie Króla Bara-Bara

 • Teambuilding- imprezy i wyjazdy motywacyjne

 • Karaoke

 • Bal przebierańców

 • Choinka

 • Wizyta Św.Mikołaja i Śnieżynki

 • Dzień Dziecka

 • Andrzejki

   

 

ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Dzieci rozpoczną podróż po Krainie Czarów pogonią za Królkiem na skaczących szczudłach, który doprowadzi je do nory- tunelu animacyjnego, przez który będą musiały się przecisnąć. Po stronie czarów czeka na nie moc atrakcji: krykiet flamingami, rzucanie do celu-tablicy karcianej, herbatka u Szalonego Kapelusznika którą wypiją przez ogromne słomki z wielkich kubeczków, pokaz wielkich baniek mydlanych z zamykaniem dzieci w bańkach, pokaz sztuczek magicznych w wykonaniu iluzjonisty. Będzie bajecznie!

 KRÓL WYSPY BARABARA

Król wyspyBaraBara (animator) przybywa do (klubu, hotelu,...), aby znaleźć męża dla swojej córki (animatorka w stroju hawajskim. Kandydaci (goście) rywalizują w różnych konkurencjach, aby przypodobać się królowi i jego pięknej córce. Nagrodami dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach mogą być girlandy z kwiatów oraz darmowe shoty przy barze :)

 KARAOKE

Jak wiadomo „śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi” – my wychodzimy z tego samego założenia i stawiamy na dobrą zabawę i dużo śmiechu. Do Państwa dyspozycji oddamy DJ-a, sprzęt do karaoke z ekranami, na których wyświetlą się teksty piosenek oraz dwa mikrofony bezprzewodowe. Punktem kulminacyjnym imprezy może być występ grupy tanecznej lub zespołu. Chętnie przygotujemy dekorację sali, która wprawi wszystkich w znakomity nastrój.

BAL PRZEBIERAŃCÓW

zapewne każdy z Was mile wspomina bale z czasów gdy chodził jeszcze do szkoły. Nie mniej emocji i niezapomnianej zabawy dostarczy Wam szalona impreza tematyczna. Do Państwa dyspozycji oddamy garderobę pełną strojów na imprezy: piracką, hawajską, grecką, hiszpańską, bohaterowie kreskówek, więzienną, upiorną. Ponadto dysponujemy najróżniejszymi dodatkami do strojów – perukami, kapeluszami, okularami, biżuterią. Znakomitym dopełnieniem strojów będą piękne lub odrażające makijaże, które wykonają dla Państwa wizażystki i charakteryzatorki. Przygotowaliśmy dla Was zabawy i konkursy dla dorosłych, które rozbawią i rozruszają, a także zintegrują i pobudzą do kreatywnego myślenia. Zapewniamy również profesjonalne nagłośnienie oraz bajeczną sesję fotograficzną.

 TEAMBUILDING

Chcąc wyróżnić najlepszych pracowników lub zatrzymać bardzo ważnego klienta, firmy często decydują się na tą formę motywacji. Organizujemy wycieczkido najróżniejszych zakątków świata. Pod opieką pilota-animatora nie zaznacie chwili nudy. Przygotowujemy mnóstwo atrakcji i wiele niespodzianek, tak by każdy zapamiętał wyjazd jako przygodę życia.

Spływy kajakowe- organizujemy spływy kajakowe na Roztoczu i w Bieszczadach. Na trasie nie zabraknie trudniejszych odcinków, będą też takie gdzie można będzie się zrelaksować i spokojnie podziwiać piękno przyrody. Zapewniamy sprawdzony sprzęt, opiekę na całej trasie, a na koniec ognisko z kiełbaskami i muzyczną niespodzianką. Spływy trwają od 1 do 3 dni.

imprezy choinkowe firmowe podkarpackie świętokrzyskie

imprezy choinkowe firmowe lubelskie

Fotografia biznesowa Warszawa